Skocz do zawartości

Warto Zostac Kucharzem?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, jestem Tomek mam 16 lat chodze do ZSZ mam taki problem..minalem sie z powolaniem i chce zmienic zawod nie wazne z jakiego..a na jaki, mianowicie zastanawialem sie nad kucharzem malej gastronomii. Mieszkam w malym miescie (ok. 25 tys. mieszkancow) jest tu kilka (moze nie za wiele) miejsc gdzie moglbym znalezc prace aczkolwiek nie jest powiedziane ze to ostatecznosc..nie trzeba przeciez pracowac w wyuczonym zawodzie.Oczywicie nie ograniczam sie i matura to koniecznosc, moze jakies kursy itp. Moje pytanie brzmi jak w temacie: Czy warto??? Prosze o pomoc..dzieki

Opublikowano

Ja srobowalabym. Najwazniejsze czy lubi sie gotowac. Jezeli lubisz to powinienes byc dobrym kucharzem. A dobry kucharz zawsze znajdzie prace albo stworzy sam sobie miejsce pracy. Zycze powodzenia w kucharzeniu i podejmowaniu decyzji.

Opublikowano

Myślę,że warto.To taki zawód,że jeśli go lubisz to zawsze pracę znajdziesz. W ostateczności zawsze będziesz kucharzem własnego domu . Co do matury to ja bym jednak stanęła na uszach by do niej dobrnąć. Po szkołach zawodowych też można zrobić przygotowanie i zdać z powodzeniem maturę. Życzę dobrego wyboru.

Opublikowano

Dzieki nie spodziewalem sie takich odpowiedzi..po zawodowce ide do technikum oczywiscie. Ale bede musial sie jeszcze nad tym głęboooooko zastanowic Teraz ucze sie stolarstwa moze jednak ma to znaczenie..co wy na to? Mam mentlik w glowie :-D

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.