Odchudzanie

Schudnąć na wiosnę
Pierwsze promienie wiosennego słońca zachęcają, by zrzucić ciepłe płaszcze i swetry, ale także nagromadzone tu i ówdzie dodatkowe kilogramy.
Co jeść, żeby schudnąć?
Jednoskładnikowe diety dają powalające rezultaty w krótkim czasie... i niestety na krótki czas.
Dlaczego odchudzanie nie przynosi efektów?
Diety, wyrzeczenia, skrupulatne liczenie kalorii, a waga ani drgnie! Dlaczego odchudzanie nie przynosi efektów? Często przyczyną są błędy żywieniowe lub nieprzestrzeganie podstawowych zasad, ale czasem również ukryte problemy zdrowotne.
Odchudzanie bez efektu jo-jo
Nie sztuką jest schudnąć, ale utrzymać osiągnięty rezultat. Niestety największym problemem dla wielu osób odchudzających jest efekt jo-jo.
Mały niebieski talerz, czyli jak schudnąć bez diety?
Odchudzanie jest procesem długotrwałym i niezbyt przyjemnym. To sprawia, że łatwo zrezygnować i stracić całą motywację.
Jak zastępować produkty w diecie odchudzającej?
Wbrew powszechnym opiniom skuteczna dieta odchudzająca to dieta różnorodna. Są jednak produkty, które powinniśmy wykluczyć albo przynajmniej ograniczyć.
Odchudzanie - mity i kity
Każda kobieta zna dobrze smak odchudzania. Zima, Święta, gorsze dni, to momenty w których łatwo zapomnieć się i nabrać nieco ciała.
Odchudzanie dla zapracowanych
Rano wybiegamy z domu bez śniadania. W pracy nawał obowiązków i wszystko do zrobienie „na wczoraj”.
Ogórek na odchudzanie i prawidłowe trawienie
Ogórki pięknie i świeżo pachną, są bardzo smaczne, a przy tym małokaloryczne... więc można się nimi bezkarnie objadać.
Agrest dla dbających o linię
Agrest, zwany niekiedy winoroślą północy, w stanie dzikim występuje w Europie, Azji i Afryce.
Jak oszukać głód?
W procesie odchudzania ważna jest dieta i aktywność fizyczna, ale warto także poznać i wcielić w życie kilka sztuczek, które pomogą poskromić wilczy apetyt i nieodpartą ochotę na kaloryczne przekąski.
Krewetki - zdrowy przysmak z mórz
Krewetki to najbardziej znane i lubiane owoce morza. Swoją popularność zawdzięczają delikatnemu i smacznemu mięsu, ale także wysokiej wartości odżywczej.
Czym zastąpić biały cukier?
Cukier krzepi! Tak brzmiało jedno z najbardziej znanych haseł reklamowych... Ale dietetycy i lekarze mają zgoła odmienne zdanie.
Jak poprawić przemianę materii?
Przemiana materii to po prostu proces przetwarzania pożywienia w energię. Jej tempo jest uzależnione przede wszystkim od wieku, masy ciała, trybu życia, sposobu odżywiania i stanu zdrowia.
Newsletter

Szukasz kulinarnych inspiracji? Zapisz się na newsletter smaczny.pl aby co kilka dni otrzymać od nas porcję ciekawych przepisów i porad.

Newsletter jest i będzie bezpłatny. Nikomu nie przekazujemy Twojego adresu email. Będzie on użyty tylko i wyłącznie do wysyłki maili ze smaczny.pl.

Progmid 2003 - 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.